KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15728104
nr 1572 8104
Jan Rhodin
(f. 1938), Sverige
Akvareller, 2 st, Signerade, kustmotiv, yttermått inklusive ram: 24x32-33x43cm
Jan Rhodin, svensk bildkonstnär född i Flen 1938.
Utrop:
500 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 20:34:18